JMR SOLUTION SP. Z O.O. Ul. Krakowiaków 80/98 02-255 WARSZAWA
(+48) 22 846 41 25
biuro@jmr.waw.pl

Czyszczenie zsypów

Dlaczego bardzo ważne jest mycie i dezynfekcja zsypu?

Dezynfekcje i czyszczenie zsypu wykonujemy w celu usunięcia warstwy zanieczyszczeń, zarówno z rur kanału zsypowego jak i obudów z wywrotkami.

W tych miejscach rozwijają się bakterie i wirusy, zsyp i śmietniki są siedliskiem robaków i wszelkiego rodzaju owadów oraz gryzoni. Dlatego ważne jest aby regularnie dokonywać ich czyszczenia i konserwacji.

Do czyszczenia rury kanału zsypowego wykorzystujemy wysokociśnieniową maszynę myjącą wyposażoną w specjalną głowicę obrotową o wymiarach dostosowanych do średnicy przewodu zsypowego.

Wprowadzenie głowicy czyszczącej może odbywać się w zależności od potrzeb, zarówno od dołu jak i od góry przewodu zsypowego.

 

Woda ze środkiem myjąco-dezynfekującym jest czynnikiem, który dociera do wszystkich punktów zsypu, wypłukując nagromadzone warstwy śmieci. Dotychczasowe metody suchego czyszczenia przy pomocy szczot rotacyjnych nie dawały takich możliwości.

Co oferujemy:

Wykonujemy usługi czyszczenia przemysłowego.

Naszymi klientami są Spółdzielnie i Wspólnoty Mieszkaniowe, zarządcy i właściciele nieruchomości oraz zakładów przemysłowych.

 

Jesteśmy jedną z niewielu firm na rynku, która oferuje profesjonalne czyszczenie zsypów w budynkach wielopiętrowych.