JMR SOLUTION SP. Z O.O. Ul. Krakowiaków 80/98 02-255 WARSZAWA
(+48) 22 846 41 25
biuro@jmr.waw.pl

Montaż klimatyzatorów, systemów MRV i VRF

Co to jest klimatyzacja i jak działa?

Klimatyzacja to nic innego jak zaplanowany proces wymiany powietrza w danym obszarze (pomieszczeniu), który ma na celu utrzymanie wcześniej ustalonych warunków klimatycznych.

Tak więc klimatyzacja to utrzymanie konkretnej temperatury powietrza oraz jego wilgotności w klimatyzowanym pomieszczeniu. Klimatyzację najczęściej stosuje się do stworzenia optymalnych warunków, w których człowiek czuje się komfortowo.

Klimatyzację można również spotkać w pomieszczeniach, gdzie wymagane jest spełnienie odpowiednich parametrów dotyczących temperatury oraz wilgotności powietrza dla zachowania odpowiedniej jakości procesu przemysłowego.

 

Klimatyzator — jest to urządzenie, które służy to utrzymania odpowiedniej temperatury oraz wilgotności powietrza. Klimatyzator w swojej pracy wykorzystuje właściwości termodynamiczne substancji, które pozwalają osiągnąć żądane warunki otoczenia.

Dlaczego warto mieć klimatyzacje w domu samochodzie czy biurze?

Posiadanie klimatyzacji jest niezwykle ważne z punktu widzenia komfortu osób, które przebywają w danym pomieszczeniu. W upalne dni, kiedy panuje wysoka temperatura, przebywanie w klimatyzowanym pomieszczeniu pozwala organizmowi zmniejszyć obciążenie związane z utrzymaniem odpowiednich parametrów organizmu.

Pracując w upalne dni w pomieszczeniu klimatyzowanym, pozwalamy organizmowi lepiej wykorzystać zapasy energii na czynności związane ściśle z wykonywaną pracą, co zwiększa wydajność pracowników względem osób, które w tym samym czasie przebywają w pomieszczeniach bez klimatyzacji.

 

Nowoczesne systemy klimatyzacji są wyposażone w szereg dodatkowych opcji, które pozwalają oczyścić powietrze. Dzięki dodatkowym funkcjom powietrze w klimatyzowanych pomieszczeniach staje się czystsze oraz pozbawione alergenów.

Co oferujemy?

> Montujemy klimatyzatory;

> systemy MRV, VRF;

> pompy ciepła

 

Wszystkie urządzenia montujemy tylko renomowanych i cenionych marek takich jak HAIER, LENNOX, FUJI ELECTRIC, DAIKIN